
Kompletno renoviranje kupaone
Velika Kopanica
Trebam ponudu za radove adaptacije kupaonice, cca 3.5 m2. Potrebni radovi između 6. i 7. mj. Trebao bih završne radove u kupaonici. Instalacije su provedene dovod i odvod. Treba staviti 5 cm podne glazure, postaviti podnu i zidnu keramiku do 2 metra visine s tim da je kupaonica u potkrovlju pa se visina smanjuje. Treba montirati tuš kabinu i priključak za veš mašinu.Trenutno je provizorno postavljana WC školjka i lavabo. Kupaonica je dimenzija oko 330 x 330 cm. Postavio bih neke srednje skupe pločice. Trebam ponudu za izradu špaleta na 3 prozora. Tražim majstora za dovršetak izolacije kupatila. Postavljanje pločica sa izgradnjom postolja ormarica za umivaonik, obložen istim pločicama. Montiranje kliznih vrata na kupatilu. Pao je plafon cca 2 m2. Treba nabacit žbuku na štukete. Koliko bi to koštalo, materijal moj? Poslije toga treba prefarbat zid 10 m2 jedna ruka. Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja 2 male kupaone. Obje zajedno imaju 8 m2 tlocrtno. Molim ponudu za izvođenje radova na kući. Željeli bi da radovi budu gotovi do početka ljeta.
* u prednjem dvorištu betoniranje parking mjesta 2,5 m x 5,5 m
* preusmjeravanje prednjih ulaznih postojećih stepenica na način da se betonira novi podest i spusti novih 3 - 5 stepenica
* napraviti i betonirati nove stepenice koje se sa terase spuštaju u stražnje dvorište: sveukupna visina 2,3 m, a koja uključuje 14 stepenica sa jednim podestom u donjem djelu ispred zaokreta zadnjih 5 stepenica (stepenice u L)
* u stražnjem dvorištu zidanje ograde od kvadre sveukupne visine cca 2 m u dužini 25 m te zaravnjavanje iste
* izrada nadstrešnice 6 x 4 m iznad terase na način drvene konstrukcije koja bi iskoristila postojeći limeni krov, ispod njega osb ploče a iznad njega daske po kojima bi se moglo hodati.
* kompletno renoviranje postojeće kupaone 1,8 x 2,5 m, što bi uključivalo izmjenu sanitarija, instalacija i postavljanje novih keramičkih pločica
* u kuhinji dovod i odvod za sudoper te postavljanje pločica na podu (9,5 m2) i djelomično na zidu 3 m2
* u hodniku postavljanje pločica na pod 7 m2
* djelomično rušenje pregradnog zida u hodniku
* skidanje vrata i proširivanje otvora između hodnika i sobe u dimenziji 0,50 x 2,0m
* postavljanje balkonskih pločica na površini 12 m2. Molila bih ponudu što prije.