
Kompletno renoviranje kupaone
Žerjevinec
Trebam kompletno renoviranje kuhinje. Demontaža i odvoz stare kuhinje i stolarije, knauf pregrade, izravnavanje i bojanje zidova, postavljanje PVC podnih obloga, sve električarske i vodoinstalaterske usluge. Stan ima 49 kvadrata, radovi koji su nam potrebni : 1) krečenje cijelog stana; 2) u ugradbenom ormaru postoji šipka za vjesanje odjece. Treba ju izvadi i zamijeniti ju sa dvije police za odlaganje odjeće (koje treba napraviti); 3) u hodniku napraviti jednu policu na nosačima; 4) skinuti zaključavanje na unutrašnjoj strani vrata kupaonice; 5) zakrpati rupe u podu kraj 4 vrata (mijenjana je stolarija i kraj novih štokova su rupe u parketu); 6) dodati podne lajsne gdje fale (cca 2 m); 7) stegnuti radijatore koje se klimaju (3 kom); 8) popraviti / zamijeniti pipu u kuhinji; 9) zamijeniti kvaku na jednim unutrašnjim vratima; 10) popraviti roletnu na jednom prozoru. Trebam izvođača građevinskih radova za uređenje interijera, vodoinstalaterski i keramičarski radovi, za renovaciju kupaone. Demontaža tuš kabine, umivaonika, WCa, pločica i sve na novo, remontaza bojlera + ugradnja kliznih vrata umjesto standardnih. Kupaona je mala, 170 x 210, tuš kada je 170 x 80, osim tuš kade mali umivaonik i wc i vešmasina. Ima dovoljno prostora za sve, pogotovo sa novim kliznim vratima.
Tuš kadu sam nabavio, ostale sanitarije trebam kupiti, to mogu ili ja ili preko vas; novi umivaonik sa zrcalom, novi wc i kotlić (ne ugradbeni), osim toga i prerada instalacija zbog pomicanja vešmašine. I plocice nove naravno. Odvod vešmasine ide u pod i ima neki odušnik, to je prijašnji vlasnik radio, taj odvod s odušnikom je pored tuš kabine i nisam siguran spajaju li se odvodi pa jedna cijev ide u vertikalu ili nešto drugo. Sve možda ide u novi ventilacijski motor. Nova lampa, po mogućnosti i dorada instalacije struje za lampu da i zrcalo iznad umivaonika ima pozadinsko ambijentalno svijetlo na prekidač.
Staklena stijena za tuš kabinu išla bi naknadno sa jednom firmom, tako da to ne treba. Osim ako bi išlo u neku dobru cijenu. Po mogućnosti u najkraćem roku. Trebam ponudu za renoviranje kupatila 2.5 x 2 m. Skidanje starih podnih i zidnih pločica, promjena vodovodnih instalacija, postavljanje novih zidnih i podnih pločica, postavljanje sanitarnih elemenata. Trebam ponudu za uređenje kupaone. Ugradnja kada i postava pločica. Trebam ponudu za adaptaciju stana 75 m2 potrebno sve promjeniti, podloge, cijevi, farbanje, pločice itd. Moj materijal. Trebam majstora za sljedeće radove:
- promijeniti mrežice na slavinama
- promijeniti na frižideru stranu otvaranja vrata
- gletanje manjih rupa na jednom rubu zida (oštećenje od stolice koja se naslanjala na taj rub)
- popravak fuge na pločici na podu u kupaonici (mali dio popucao i ispao)
- popravak boje na zidu (mali popravci boje na zidu, potrebno premazati bijelom bojom na nekim mjestima, max površina 10 x 10 cm)
- promjena silikona na kadi