Kompletno renoviranje stana
Gudovac
Trebam postavljanje unutarnje zidne obloge, 25 m2. Tražim ponudu za kompletno renoviranje kupaone i popločavanje blagovaone po sistemu ključ u ruke. Jedino što bi bio moj posao je odabir pločica i saitarija.
Površina kupaone je 4,83 m2. Pod je cementni tzv. teraco. Na zidovima i kadi ima ukupno 6 m2 pločica.
Površina blagovaone je 3,5 m x 2,5 m ( 8,75 m2) i sada je pokrivena vinaz pločicama.
Potrebno je:
1. Demontirati kadu, umivaonik i slavine te skinuti 6 m2 starih keramičkih pločica i 8,7 m2 vinaz pločica.
2. Promijena instalacije dovoda i odvoda vode te prilagođavanje novim pozicijama
3. Nabava materijala i postava i horizontalne i vertikalne hidroizolacije u dijelu gdje je tuš.
4. Izmjene kod elektroinstalacija
5. Ravnanje zidova žbukom tj. priprema za nove pločice. Ukoliko je potrebno i poda.
6. Polaganje i fugiranje podnih (cca 14 m2) i zidnih (cca 18 m2) keramičkih pločica
7. Izrada police dužine 1,30 m u koju bi se ugradio umivaonik. Materijal bi trebao biti vodootporan.
8. Montaža novog umivaonika, slavine, tuša (koji će biti bez tuš kade), rešetke za odvod vode, staklene tuš stranice
9. Bojenje stropa bijelom bojom
10. Dovoz svog potrebnog materijala uključujući pločice
11. Odvoz i zbrinjavanje svog otpadnog materijala.
Radovi bi se izvodil u 3. mjesecu. Molim navesti i trajanje radova te način plaćanja.
U prilogu šaljem nacrt postojeće kupaonice i skicu buduće. Za sve dodatne informacije i upite stojim na raspolaganju. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru.
Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Trebam kompletnu adaptaciju kupaone, 6 m2, podne pločice i 25 m2 zidne pločice, izmjena starih pločica i postavljanje novih, vodoinstalaterski radovi - izmjena instalacija i postavljanje novih. Trebam ponudu za radove adaptacije stana koja uključuje: - promjena instalacija (struja / voda), obnova poda (parket), keramičarski radovi (kupaonica, kuhinja). Stan: 76 m2. Trebam ponudu majstora za kulir, koji zna postaviti kulir iznad ulaznih vrata (nakon potresa iznad nekih stanova je otpao kulir i dijelovi žbuke). Radi se o neboderu i ne znam točno o koliko se stanova radi jer nisam predstavnik stanara, ali plaćanje kulira i radova bi išlo iz pričuve (dakle preko računa). Trebam ponudu za adaptaciju potkrovlja.