Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno renoviranje stana

Kešinci


Trebam hitnu adaptaciju kupaonice i odvojenog wc-a: razbijanje starih pločica i sanitarija, odvoz šute, vodoinstalaterski radovi - mijenjanje cijevi, keramičarski radovi, montaža novih sanitarija. Trebali bi jednog majstora koji će dogovarari i koordinirati druge majstore potrebne za završavanje posla. Potrebno je demontirati kadu, priprema i montaža tuš kabine, pločice - staklo. Molim ponudu. Trebam majstore za skidanje pločica sa balkona, treba ozidati balkon ytongom, renovirati cijeli kat oko 90 m2 (srušiti postojeće pregradne zidove, ozidati nove, struja, voda, plafoni, nalivanje podova). Trebam ponudu za unutarnje uređenje potkrovlja kuće, knauf, pregradni zid, podovi. Trebam ponudu za građevinske radove, proširivanje obiteljske kuće u nizu prema dvorišnoj strani te neke konstrukcijske izmjene u postojećem prostoru. Postojni idejni i izvedbeni plan, pa ako nekoga zanima više, javite se i mailom šaljemo daljnje informacije. Trebam pripojenje lođe ostatku stana: Lođa je s vanjske strane zatvorena PVC prozorima i bivši vlasnici su ju oblozbložili sa svih strana stiroporom od 3 cm, a na podu lođe su postavili laminat i za sada nismo primjetili znakove vlage / prokišnjavanja.
* Pregrada između lođe i ostatka stana (duljine 3,6 m) je drvena / knauf koji bi trebalo srušiti, zajedno s prozorima.
* Radijator (duljine 80 cm) koji se nalazi uz tu drvenu pregradu bi trebalo pomaknuti uz zid prilikom pripojenja lođe.
* Razina poda lođe (na kojoj je laminat) je par cm (4 - 5) viša u odnosu na stan. To bi trebalo procijeniti i poravnati.
* Trebalo bi ukloniti sav stiropor kojim je lođa obložena, procijeniti stanje hidroizolacije, a iako nismo primjetili prokišnjavanje, brine nas stiropor na stropu lođe koji se odvojio.
* Ponovno postavljanje termoizolacijske obloge
* Bitna nam je dobra procjena hidroizolacije i ako je moguće da se napravi sve da se ona osigura.
*** od radova bi odustali ako nije zajamčena dobra hidroizolacija jer smo na zadnjem katu Tražim ponudu za radove renoviranja obiteljske kuće. Renovirala bi se kupaona, podna kermika u hodniku i podovi / laminati u sobama.