Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletno renoviranje stana

Krmpote


Adaptacija stana od 60 m2: rušenje zidova, postavljanje podova (pločice, laminat) te potpuna adaptacija kupaone i kuhinje, krečenje zidova. Tražim ekipu za završetak adaptacije kuće. Pločice, struja, dio knaufa, fasada. Trebam ponudu za proširenje otvora vrata u nosivom zidu sa 80 cm na 120 cm, sa sanacijom - proširenjem postojećeg nadvoja. Visina zida koji se ne ruši iznad postojećeg nadvoja do gredica je 50 cm. Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik. Trebam ponudu za zamjenu vrata i obradu zidova, treba troja vrata izvaditi i nova postaviti te odraditi špalete. Molim ponude za zatvaranje balkona na kući kako bi taj prostor iskoristili za kuhinju i postavljanje krovišta za taj dio. Renoviranje kupaone, trebam majstora vodoinstalatera i keramičara za montažu tuš kabine, umivaonika i WC školjke. Postojeći podest od keramičkih pločica treba ukloniti, (200 cm X 20 cm X 20 cm). Treba napraviti novu vodovodnu instalaciju za tuš kabinu.