
Kompletno preuređenje stana
Desmerice
Trebam ponudu za kompletno uređenje cca 150 m2. Trebam ponudu za postavljanje plastificiranih stropova u dvije manje kupaone. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Adaptacija kuhinje, predsoblja i dnevnog boravka. Demontaža i rušenje stare kuhinje, unutarnje stolarije i pločica, knauf pregrade, sanacija i bojanje zidova, podne obloge u kuhinji, brušenje i lakiranje parketa. Trebam majstora za zatvoriti otvor knaufom (sada služi kao ulaz u sobu) i treba srušiti dio zida od knaufa gdje je ugrađen plakar. Trebam ponudu za obradu špaleta unutarnjih i vanjskih oko PVC prozora i balkonskih vrata. Potrebno odraditi ovaj mjesec jer je stolarije ugrađena. Struganje, gletanje, bojanje zidova, renoviranje kupaone od 4 m2, renoviranje kuhinje od 3 x 180, zatvaranje zidova oko vrata i prozora, stan od 65 m2.