Kompletno preuređenje stana
Ludbreg
Trebam ponudu za rekonstrukciju potkrovlja kuće. Kuća je dimenzije 7 x 10 m. Trebalo bi srušiti postojeće potkrovlje, nazidati nadozid od 120 cm (ima već postojeći od 60 cm) te napraviti novi krov. Radovi koji se planiraju ovim glavnim projektom su: Etaža prizemlja – uklanjanje postojećih stepenica u osnovnom objektu te rušenje postojećih pregradnih zidova radi drugačijih potreba korisnika prostora, proširenje postojećih vanjskih otvora (prozora i vrata) i zamjena stolarije. Otvaranje vrata na sjevero - zapadnom zidu prema postojećem spremištu kako bi se dobila topla veza. Uklanjanje zazidanog postojećeg otvora zida i otvaranje prolaza iz spremišta / komina u postojeću kupaonicu, planiranu ljetnu kuhinju. Hidro I termo izolacija vanjskih zidova radi postizanja znatno boljih termiških svojstava građevine.
Etaža 1. kata: rušenje postojećih pregradnih zidova, proširenje postojećih otvora po vertikali (formiranje francuskuh prozora), zamjena krovne konstrukcije, uklanjaju se mansarde i planira izvođenje dvostrešnog krova nagiba 30°.
Hidro I termo izolacija vanjskih zidova i nove krovne konstrukcije radi postizanja znatno boljih termičkih svojstava građevine. Uređenje partera – anuliranje dijela vrta u jugo-istočnom dijelu da bi se formirala denivelirana veća terasa. Trebam ponudu za zidarske radove na starijoj kući. Nedavno su ugrađeni PVC prozori i vrata te bi sad trebalo dozidati oko prozora i vrata (sad je samo zatvoreno pur pjenom i vijcima), jer ima dosta rupa i dubokih oštećenja. Radi se o 3 stvari: 1. Prozori u sobi duljine oko 4 metra, visina oko 1.5 metara; 2. Prozor u hodniku 80 X 80 cm; 3. Ulazna vrata standardne veličine. Dodatno bi trebali i popravak manjih ulaznih stepenica (6 stepenica oko 1 m visine i širine) jer su se dosta ruinirale tijekom vremena. Trebam ponudu za građevinske radove kompletne rekonstrukcije kuće. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice s kadom za invalidnu osobu. Trebam majstore za adaptaciju gornjeg kata u kući. U prilogu su fotografije. Znači kat je u roh bau fazi, treba sve, od glazure, izolacije, pločice jer je predviđena kupaona, sve što je potrebno za useljenje. Riječ je o pet soba + kupaona ukupne površine 85 m2. Trebam ponudu za renoviranje kupaonice površine cca 5 m2, svijetle visine 2.5 m. Potrebno je potpuno oblaganje keramikom, vodoinstalaterski radovi i elektrčarski radovi.