Krovni prozori
Igrane
Molim ponudu za rad i materijal za cijelokupnu PVC i alu stolariju na novogradnji - prozori i vrata za cijelu kuću. Očekivani dovršetak roh-bau-a je 4. mjesec, ovisno o vremenskim uvjetima.
Staklene stijene u prizemlju (cca 2 x 5 m x 2,7 m) i francuski prozori u potkrovlju (cca 2 x 1,8 m x 2,7 m) te ulazana vrata su zamišljeni u izvedbi od alu profila a ostali prozori na kući u PVC-u.
Na interes šaljem detaljni izvedbeni projekt sa troškovnikom. Sredstva su osigurana. Trebam ugradnju dvoja ulazna vrata. Kod jake kiše oko krovnog prozora kapa mala količina vode. Kod slabe kiše nema kapanja s prozora, Krovni prozor Velux 70/50 cm. Ugrađen je prilikom rekonstrukcije krova 2000. godine. Propuštanje je započelo prije 2 godine. Promjenili smo brtvu kod otvora za ventilaciju (nije originalna). Na spoju PVC prozora i zida curi na par mjesta. Jedan prozor se ne da uopće otvoriti, a dva se teže otvaraju. Tražim majstora. Trebam majstora za sanaciju prokišnjavanja krovnog prozora. Trebao bih majstora za popravak 2 krovna prozora koji propuštaju vodu. Trebam ponudu za probijanje prozora (cigleni zid) i ugradnju prozora veličine 140 x 120.