Unutarnja i vanjska stolarija

Krovni prozori

Žunci


Tražim ponudu za demontažu i montažu 6 komada sobnih vrata s dovratnikom. Trebam ponudu za stolariju. Potrebna je promjena stolarije na cijeloj kući. Kuća ima: 2x balkonska vrata, 2x manji dvokrilni prozor, 4x veći jednokrilni prozor, 4x manji jednokrilni prozor. Na svim prozorima su potrebne rolete odnosno šarapoljke. Trebao bi napraviti zasjenjenje gornjeg djela staklene stijene šir. cca 240/300 cm i duž.2 m. Staklena stijena je visine 4 m a zasjenjenje bi počelo sa visine 3 m.
Kupio sam pvc šir. 3 m sa tri rupe i treba izbušiti tri rupe da se mogu postaviti tri kuke na koje će se objesiti pvc zasjenjenje. Potrebna lojtra 3/4 m produžni kabel za struju i tri kuke imam. Trebamo zamjeniti krovište na kući. Radi se o kući tlocrtne povrsine 7 m x 10 m, klasični A oblik krova, na krov bi ugradili 4 krovna prozora. Nacrt i slika se nalaze u prilogu. Molila bih ponudu za izradu Ytong krovišta i postavljanje. Trebam ugradit ulazna vrata od stana koja sam kupila, pvc tj. metalna. Za sad su stara drvena koja treba maknut i prolaz malo ištemat cca 5 cm, zid je od cigle. Koja bi bila cijena za demontažu i montažu, kao i završna obrada zida? Na zahtjev dostavljam skice PVC stolarije koje bi trebalo izraditi i ugraditi u našem stanu. Radi se o dva trokrilna prozora, jednom velikom dvokrilnom prozoru, dva manja prozora s dva krila i dvoja balkonska vrata (jedna vrata s nadsvjetlom).
Također bi trebalo na 5 prozora ugraditi integrirane rolo komarnika, a na sve prozore ALU rolete, vanjske ALU klupčice, unutarnje PVC klupčice.
Predlažem izradu ponude koja bi uključivala visokokvalitetni 5 komorni PVC profil (DE), ugradbene dubina 70 mm, dvostruko brtvljenje, IZO ostakljenje.