Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Kuhinja po mjeri

Martinić


Trebamo ponudu za kuhinju - dimenzije prostorije otprilike 6 x 4 m, u prilogu je slika s dimenzijama. Tražim izradu idejnog rješenja za kuhinju male kvadrature, u potkrovlju, postojeće instalacije. Nije nužno u ovom trenu da je na raspolaganju i izvođač radova / majstor koji će kuhinju izraditi / montirati, trebam samo izradu projekta / idejnog rješenja.
Opcionalno i izrada idejnog rješenja za dnevni boravak koji se nastavlja na tu kuhinju. Trebam majstora za demontažu stare ugradbene perilice posuđa (Whirpool) i montažu nove (također Whirpool) i po mogućnosti odvoz stare perilice. Tražim majstora za ugradnju perilice posuđa i stavljanje vrata. Zamolio bih informativne ponude, ili za oboje ili za jedno od navedenog. Kuhinja: dimenzije cca: Dužina 3 metra, širina 1,5 metara, visina 2,35 metara. Šank: dužina 1 metar (svoju širinu "krade" od ukupne dužine od 3 metra). Oblik kuhinje je u L.
Željena izvedba za donji dio kuhinje, pola ormarića u ladice, širih dimenzija, drugi dio u klasično otvaranje vratima. Jedan uski izvlačni element, za boce i slično. Gornji dio kuhinje, sve na klasično otvaranje vratima, potencijalno jedan ili dva u staklenim vratima. Šank je opcija, vidjeli bi da li bi na kraju išli sa time ili ne. Skicu mogu poslati naknadno.
Dnevni boravak: Željena dužina cca 3 metra, podložno da bude malo širte ili malo uže, ovisi o prijedlogu i dogovoru. Zamišljeni dizajn - skicu mogu poslati naknadno.
Lijevi i desni ormar bi poželjno bili sa dva krila vrata. Srednji element cca dužine 120 cm do 150 cm. Dio vrata na lijevom i desnom ormaru bi bio u staklenim vratima. Poželjno da ima neku otvorenu policu.
Također, ako ste spremni doći na izmjeru ili konzultacije prije izrade ponude, budite slobodni se javiti pa ćemo dogovoriti termin. Trenutno ne postoji planirani rok do kada bi trebalo biti izrađeno, moguće da bi svaku od komponenti radili zasebno, u dva navrata.
Materijali klasično od iverala uz prihvaćanje prijedloga ponuđaca, ako postoje bolje ili praktičnije opcije. Ukoliko postoji mogućnost izrade namještaja lijepljenejem (keksima), molim navesti te također razliku u cijeni.
Za bilo koja pitanja koja bi pomogla za izradu ponude, budite slobodni se obratiti na mail ili telefonski na kontakt podatke ispod. Trebam postavljanje samoljepljive folije na kuhinjske elemente. Tražim ponudu za izradu namještaja (kuhinja, predsoblje i TV jedinica) po nacrtima koje dostavljam u prilogu. Materijal je MDF (crne mat boje) i iveral (američki orah). Ugradnja je moguća od početka ožujka.