Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Kuhinja po mjeri

Oprtalj


Trebam ponudu za izradu namještaja po mjeri, 3 kuhinje, 12 ormara, komode stolovi itd. za apartmane. Molim da me nazovete ako ste zainteresirani. Trebam u novoj kuhinji, spajanje pećnice, grijače ploče štednjaka te kuhinjske nape na struju te spajanje sudopera na dovod i odvod vode i slavine za sudoper. Molim ponudu? Potrebno mi je zamijeniti kuhinjsku radnu ploču (238 cm, ali ide u slovo L, dakle nije jedan komad), zidnu rubnu letvu i ugraditi sudoper u to. Zanima me cijena i kada bi se to moglo napraviti. Promjena fronti na kuhinji, trebam majstora. Trebam izradu okruglog blagavaonskog stola promjera 135 cm, proširivog na ovalni duljine 185 cm. Trebam ponudu za zidni stol za blagavaonicu, veliki. Kuhinja 4 m dužine, s elementima za ugradbenu pećnicu, ploču za kuhanje, bez ormara za hladnjak. S lijeva na desno:
- visoki ormar 40 cm širine, uvlačni element od 20 cm (za boce), element za pećnicu i ploču za kuhanje 60 cm, donji element 80 cm širine( 1 plitka ladica, 2 duboke), element za sudoper 60 cm, element za perilicu posuđa 60 cm, visoki ormar 80 cm (police, 1 ladica, ostalo vrata).
Gornji elementi:
- 2 ormarića širine 80 cm, visine do 90 cm, da budu u ravnini s ormarima.
Fronta NE visoki sjaj, boja: varijanta 1: doljnji plavo-sivi (petrolej), gornji nježno bež; varijanta 2: nježno bež, boja drva, može s godovima i sl.