Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Kuhinja po mjeri

Supljak


Zanima me izrada šanka, dužina 100 cm i širina 100 cm. Na to bi išla ploča imitacija mramora. Trebam ponudu za fiksiranje ugradbene perilice suđa. Perilica je spojena na vodu i struju, samo ju je potrebno fiksirati kako se nebi pomicala, te ju malo podići od poda. Trebam majstora za uslugu montaže kuhinjske ploče, kombinirane struja i plin. Trebam zamjenu kuhinjske radne površine u obliku slova L te ugradnju sudopera i indukcijske ploče. Molim za ponudu izrade i montaže kuhinje. Kuhinja je u obliku slova L (180 cm + cca 2,7 metara) – po mogućnosti svijetlosive fronte bez kvaka (otvaranje na dodir), radna ploča u boji svijetlog drveta (na primjer, boja bambusa), u toj boji bi bio i panel. U prilogu su slike.
U kuhinju bismo htjeli uključiti i šank: dimenzije 50 cm x 1,5 metar (mjere vidljive na fotografiji, oblijepili smo predviđeni prostor), s pratećim elementom iznad šanka (prostor za dodatne stvari i rasvjetu), kao da i s unutarnje strane šanka okrenute prema kuhinji budu ladice, to jest nekakvo spremište za pohranu.
Kada bi ova usluga mogla biti izvršena?
Također, pružate li i uslugu izrade nekog drugog namještaja (na primjer, blagovaonskog stola; stolića za dnevni boravak; ugradbenih ormara; kupaonskih elemenata)? Trebam stolara za izradu kreveta bez podnice i madraca sa dubljim spremištem za odlaganje stvari; preinaku i nadogradnju kuhinje, izradu garderobnog ormara za vješanje i s policama širine 120 x 240 visine i 50 cm dubine. Kuhinju treba montiratirati do kraja. Dio kuhinje je namontiran a dio treba završiti. Treba izrezati i ugraditi sudoper, staklokeramičku malu ploču i utičnicu na radnu ploču. Spojiti pipu, dignuti perilicu posuđa na visinu kuhinje, ugradite frontu na perilicu, frontu na pečnici i jednu frontu od nape prekrojiti pante. Spojiti elemente međusobno i ukrasnu lajsnu staviti na radnoj ploči i coklu dole.