Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Kupaonski namještaj po mjeri

Ðakovo


Trebala bih majstora za ugradnju staklene stijene na tuš kabini. Potrebna mi je usluga demontaže i montaže kupaonskog ormarića s umivaonikom i slavinom. Sav namještaj je kupljen u Ikei te se radi o visećim elementima. U prilogu slike postojećeg ormarića i budućeg. Trebam ponudu majstora za radove koji su nam potrebni u kupaonici. Na nekima od priloženih fotografija je uslikana kada u našoj kupaonici s koje bi trebali skinuti ovo pomično staklo (sjajni dio uz pločice koji drži staklo može ostati), nakon toga ubušiti nosač za tuš zavjesu koji bi trebalo prije toga skratiti jer su njegove dimenzije prevelike za našu kadu te bi još htjeli skinuti stari stalak za tuš palicu i ubušiti novi. Osim kade, šaljem fotografije novog stalka za tuš palicu kao i fotografije nosača za tuš zavjesu koji bi htjeli ugraditi. Trebam ponudu za stakleni tuš po mjeri. Dimenzije 100 x 100 cm, 2 staklena zida i vrata ili samo 2 zida u L. Trebam izradu kupaonskog namještaja po mjeri - ukupno 2 elementa (1. 136 x 90 x 20; 2. 140 x 220 x35 u L). Visoki sjaj, bijela boja, vrata ručica + klizna, ugradbena košara za rublje, zaštita od vode / vlage, odignuto od poda.
Dodatno trebam zamjenu gornje ploče blagavaonskog stola (139 x 90), bijela boja sa godovima. Trebao bih izradu kupaonskog ogledala sa ormarićem sa svjetlom iznad, cca. 70 x 60, dubina oko 15 cm. Troja vrata s tim da bi ovo u sredini bilo malo veće a vrata bi se otvarala lijevo i u sredini sa lijeva na desno i desna vrata sa desna na lijevo tako kad se otvore ova sa strane da se može gledati lice i sa strane. Unutra jedna utičnica. Boja drveta, točne dimenzije još dogovorimo. Bitno mi je svjetlo koje treba biti usmjereno prema licu. Molim ponudu za izradu kupaonskog ormara prema dole navedenim uputama. U prilogu šaljem sliku stila ormara i gornje plohe za primjer i sliku konkretne kupaonice i mjesta na kojem bi ormar bio smješten.
Na slici koja je primjer za izradu, obrnuto bih postavila položaj ladica i kabineta. Kabinet bi tako bio u sredini i njegovim otvaranjem se dolazi do stroja, a postranično bih stavila ladice. Dimenzije ormara: širina 123 cm; dubina 74 cm; visina 102 cm.
Unutar ormara potreban je prostor za perilicu rublja koja je smještena u sredini (dimenzije perilice: š 60 cm, v 87 cm i dubina 60 cm) te za dva postranična podgradna umivaonika koji će jednim dijelom ići iznad i preko perilice (dimenzije: širina 35 cm i dubina 35 cm, visina umivaonika zauzima područje između 87 cm i 102 cm visine, odnosno iznad perilice).