Podovi i keramičarski radovi

Kvalitetno postavljanje pločica

Gornji Vukojevac


Stan na prvom katu, potrebno više različitih vrsta radova; postavljanje novih prozora, vađenje starog parketa i postavljanje laminata, vodoinstalater, keramičar, električar, maler. Površina prostora koji zahtjeva renovaciju je oko 30 m2.
Prostor je u dosta zapuštenom stanju, cilj je dovesti ga u toliko - koliko pristojno stanje u što kraćem vremenu te bi bilo idealno kada bi jedna firma mogla ponuditi sve navedene vrste radova. Trebam majstora za uređenje terase veličine 9 m x 2,5 m - skidanje popucalih pločica i postavljanje novih (ili nekog drugog materijala po dogovoru) i uređenje stepeništa - postavljenje pločica za stepeništa. Tražim majstora, potrebno je izbušiti 3 rupe na zidu s pločicama za montirat staklo na kadi. Potrebna je sanacija 4 - 6 balkona na zgradi, veličina balkona je 1 x 2,5 m potrebno je skinuti završne pločice klinger i zamjeniti novim jer stare su otpale. Potrebno je da dođe majstor za procjenu vrijednost posla. Plaćanje vrše vlasnici stanova. Trebam žbukanje i postavljanje pločica u kuhinji. Imam terasu pod keramičkim pločicama cca. 60 m² ispod koje je podrum. Već sam ju tri puta dao izolirati. Treba razbiti postojeću keramiku, glazuru, izolaciju te sve ponovno napraviti. Nijedna nije izdržala više od 5 godina. Pitanje: postoji li mogućnost neke impregnacije terase da se ponovno ne razbija? Ako ne, koliko bi koštalo kompletni posao, slike postojećeg stanja u privitku, preko maila. Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG.