Podovi i keramičarski radovi

Kvalitetno postavljanje pločica

Kornić


Keramičarski radovi - postavljanje keramike u kuhinji i kupaonici, ukupno 38 m2, uz pripremu odgovarajuće podloge prema pravilima struke (ravnanje u vagu i dr.) kao i hidroizolacije ispod tuš kabine i na zidovima unutar tuš kabine (120 x 90 x 200). Odvod i sifon za tuš kadu i kabinu je već pripremljen i postavljen na pravu poziciju. Stare pločice su već skinute pa nije potrebna demontaža. Po potrebi možemo dostaviti fotografije. Trebam ponudu za postavljanje pločica u kuhinji, 5 m² površine. Podne i zidne, pločice su dimenzija 120 x 60. Potrebna izvedba do 25.11. Trebam keramičara za postavu pločica (pločice i fuge su kupljene) za garažni prostor cca 6 m2. Trebam postavljanje pločica na terasu 20 m2 plus ulazni prilaz sa 3 stepenice. Trebam majstora keramičara za postavljanje pločica, stolara za postavljanje vrata, drvenu ogradu za stepenice te postavljanje laminata. Trebalo bi razbiti dio terase koji se odvojio od ostale terase. Dio koji treba ukloniti je dimenzija 6 m x 1 m. Nakon toga treba napraviti temelje i na njima novi dio terase u razini s postojećom terasom. U prilogu su slike. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom.