Kvalitetno postavljanje pločica
Kraj Donji
Trebam ponudu za krovopokrivačke radove promjene krovišta - izmjena uključuje sve osim izmjene rogova i greda. Sanacija vanjske terase, skidanje starih pločica, postavljanje hidro i termoizolacije, postavljanje novih pločica.
Probijanje dva unutarnja zida i spajanje tri prostorije. Trebam ponudu za skidanje zidnih kuhinjskih pločica između gornjih i donjih elemenata i lijepljenje novih bez da se ošteti kuhinja i okolni parket.
Majstor mora biti ekstra pažljiv i pedantan zbog okolnog novog namještaja te donijeti svoje filc deke za sprječavanje navedenih oštećenja. Radi se o cca. 4 - 5 m2 pločica. Trebam keramičara za postavljanje pločica u novom objektu 150 m2. Postavljanje zidnih huhinjskih pločica sa završnim gletanjem. U maloj kuhinji na postojeće pločice trebalo bi nam staviti tekući beton pa obojat pločice. Hitno. Trebam ponudu keramičara za postavu keramike 4 m2. Kupaonica zid i vani na dvorištu pod 11 m2. Trebam ponudu za izradu tuš kade od pločica. Maknuli bi postojeću kadu i željeli bi tuš kadu dimenzija 90 x100 cm.
Zanima nas trošak takve adaptacije.