
Kvalitetno postavljanje pločica
Palit
Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova 140 m2. Ugradnja 90 metara štrukature, postava 70 m2 laminata, postava keramike 60 m2. Molim cijenu krovnog lima, smeđi, po m2 bez filca. Potrebno je postaviti keramičke pločice na terasu, na već postojeće pločice,
veličina 23 m2 + sokli. Već je premazana impregnacija i hidroizolacija. Radovi bi trebali početi odmah. Trebam zamjenu keramičkih pločica na podu kupaonice i hodika, cca 8 m2. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Privatna kuca (cca100 m2). Arhitektonski projekt postoji. 1. faza:
Rušenje postojećih zidova, dizanje podova (keramika, parket). Probijanje otvora za dva prozora i stijenu na izlaz na terasu. Gradnja novih pregradnih zidova, žbukanje, elektro instalacije, odvod dovod vode.
2. faza: Postavljanje keramike, gletanje i farbanje zidova. Trebam majstora za postavku keramičkih pločica na podno grijanje u obiteljskoj kući, dvije kupaone i jedan WC, kuhinja i ostale prostorije cca 250 do 300 m2, možda i više s zidnim. radovi mogu početi od 9. mjeseca ili prema dogovoru.