Podovi i keramičarski radovi

Kvalitetno postavljanje pločica

Sokolovac


Tražim keramičara koji bi mi postavio podne pločice na zatvorenoj terasi cca 15 m2. Trebam keramičara za zamjeniti 9 oštećenih pločica. Obrada špaleta nakon ugrađenih kliznih vrata. Kompletno uređivanje dotrajalog balkona od cca 2-3 m2: brušenje, gletanje, bojanje, uređivanje ograde, nove pločice.
- Pregradna prozirna klizna vrata između kuhinje i hodnika
- Izrada knauf - zvučne izolacije u spavaćoj sobi
- Instaliranje posebnog roloa s vodilicama na malom otvoru u zidu, za odjeljivanje kuhinje od dnevne
Zainteresirani moraju doći na teren pa napraviti ponudu troškova. Potrebno je izvesti sve navedene radove a ne djelomično jer su svi izvedivi. Trebali bi ponudu za sanaciju 6 balkona u zgradi, svaki po 2,5 m2. Trebala bih uklanjanje starog (plijesan) i stavljanje novog silikona na kadi. Molim ponudu za uređenje ulaznih platoa i stepenica zgrade. U privitku dostavljam troškovnik koji je za nas za predmetne radove izradio kolega iz GSKG-a, a koji se odnosi na količine za jedan ulaz. Radila bi se sva tri ulaza, ali dovoljna mi je jedna ponuda pa će se kod naručivanja / obračunavanja sve množiti s 3.
Obzirom se stavka 1.3.1. odnosi na nabavu, dostavu i polaganje pločica dimenzija 30 x 30 cm, molim dvije varijante ponude, jednu s nabavom pločica i jednu za varijantu da pločice nabavimo sami.
Ukoliko Vam je potreban obilazak lokacije za izradu ponude, molim kontaktirati me e-mail-om kako bi dogovorili termin. Trebam ponudu za keramičarske radove. Postavljanje podnih i zidnih pločica kupaonice od 3 kvadrata bez oblaganja kade.