
LED rasvjeta
Šarić Draga
Trebam elektročara, zamjena tri stare lampe sa novim plafonjerama. Trebam ponudu za svjetlovodnu instalaciju zvijezdanog neba. Imam projektor sa vlaknima, međutim tražim nekog tko to moze složiti na strop u dimenziji 150 x 120 cm. Trebam ponudu za montažu LED trake, po metru, bez materijala i to:
1. LED traka bez kanalice
2. montaža LED trake, sa montažom metalne kanalice
3. montaža ugradnih LED rasvjetnih tijela (u knauf) Trebamo servisiranje instalacije vrtne LED rasvjete (potencijalna zamjena RGB LED trake; R komponenta ne fukncionira) i postavljanje stupića s utičnicama u atriju u sklopu obiteljske kuće.
Zainteresirani smo i za dogovor za izvedbu završnih električarskih radova (ormarić, utičnice, rasvjeta) u garaži (tokom proljeća, kada vrijeme dopusti), odnosno dugoročnu suradnju s izvođačem manjih električarskih radova koji će odgovorno stajati iza obavljenog posla. Tražim električara za postavljanje 7 lustera u stanu: 2 plafonjere, 3 reflektorice, 1 visilica i 1 luster. Trebam uslugu izmjene rasvjete u cijelom stanu: montiranje plafonjera (2), stropne lampe (4) i lustera. Nove elektroinstalacija i ugradnja u 6 kupaona u jednoj kući tj. LED lampice, nove utičnice, ventilator za kupatilo. Nove utičnice u par soba u kući i u kuhinji. Moguća izmjena 3 - 4 osigurača.