LED rasvjeta
Velika Rakovica
Trebam ponudu električara za postavljanje rasvjete. Trebamo servisiranje instalacije vrtne LED rasvjete (potencijalna zamjena RGB LED trake; R komponenta ne fukncionira) i postavljanje stupića s utičnicama u atriju u sklopu obiteljske kuće.
Zainteresirani smo i za dogovor za izvedbu završnih električarskih radova (ormarić, utičnice, rasvjeta) u garaži (tokom proljeća, kada vrijeme dopusti), odnosno dugoročnu suradnju s izvođačem manjih električarskih radova koji će odgovorno stajati iza obavljenog posla. Trebam ponudu za montažu LED trake, po metru, bez materijala i to:
1. LED traka bez kanalice
2. montaža LED trake, sa montažom metalne kanalice
3. montaža ugradnih LED rasvjetnih tijela (u knauf) Nove elektroinstalacija i ugradnja u 6 kupaona u jednoj kući tj. LED lampice, nove utičnice, ventilator za kupatilo. Nove utičnice u par soba u kući i u kuhinji. Moguća izmjena 3 - 4 osigurača. Treba postaviti novi luster, tražim majstora. Trebam električara za zamjenu 6 lustera te popravak kupaonske ventilacije.
Ventilacija je nedavno postavljena ali stalno radi, čak i kad je svjetlo u kupaonici isključeno, prethodna se gasila kad bi se i svjetlo izgasilo, trebam majstora. Nabava i ugradnja LED reflektora sa senzorom za vanjsku upotrebu (50 W min, pokrivenost senzora 180 stupnjeva, kut svijetlosnog snopa 180 stupnjeva) ispred ulaznih vrata stambene zgrade. Plaćanje po ispostavljenom računu na ime firme / obrta. Zamolio bih ponude za navedeno.