Projekti i dokumentacija

Legalizacija objekata

Lemić Brdo


Trebam ponudu za legalizaciju pomoćnog objekta naslonjenog na kuću izgrađenog 1969./70. godine. Trebam uslugu legalizacije dijela kuće. Za detaljnije informacije kontaktirati. Kuća koja nije legalizirana, za koju trebam adaptaciju i legalizaciju. Zbog lokacije u odnosu na rub parcele, navodno trebam i reparcelizaciju. Adaptacija / renovacija uključuje - prenamjena dijela prizemlja u garažu - dodatak terase na južnu stranu prizemlja - moguć premještaj stuba - prenamjena potkrovlja tako da 2/3 bude ili poviseno potkrovlje, ili etaža s ravnim krovom, a 1/3 terasa.
Navodno etaža nije moguća nego samo povišeno potkrovlje - obnovu električnih i vodovodnih instalacija - neko rješenja za grijanje / hlađenje, idealno dodatno savjetovanje oko toga - instalacije za kućnu internet mrežu (UTP kablovi ili optika),
Trebam one poslove vezane uz navedeno kojie mi vaš ured može obaviti. Ukoliko se pojedino poslovi preklapaju s drugim uslugama (projetkiranje, arhitekt, sami radov i), onda bih prefeririao dio koji obavlja vaš ured obaviti s istim izvođačem. Trebam ponudu za legalizaciju objekta, balkon koji je zatvoren s prozorom. Prije 15 godina u su nam srušili vikendicu. Upisana je parcela u katastar kao kućica za sport i rekreaciju sa okućnicom, ima i svoj kućni broj. Kako bismo mogli legalizirali gradnju? Trebam ponudu za legalizaciju objekta. Zanima me dali je moguće napraviti legalizaciju objekta s obzirom da je rok za predaju zahtjeva istekao? Zatvorili bi postojeću terasu i dodali PVC stolariju kako bi služila kao predsoblje u stanu. Zanima me treba li se legalizirati, ako da koja dokumentacija je potrebna te koja je cijena? Radi se o terasi cca 5 - 6 m2.