Adaptacije i radovi u interijeru

Ličenje stana

Dramalj


Trebam ponudu za bojanje zidova, točnije dvije sobe, koje bi se bojale u bijelu boju s tim da je jedan zid druge boje. Mislim da neće trebat strugat jer bi to bilo prvo bojanje nakon novog. Sobe su veličine 16 m2 svaka. Radilo bi se od polovice ožujka prema zajedničkom dogovoru. Adaptacija dijela kuće: pretvaranje lođe u sobu + spajanje 2 sobe i te lođe u jednu veliku sobu i naravno premještanje radijatora na drugu poziciju. Mislim da su zidovi koje potrebno rušiti napravljeni od knaufa. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Trebam ponudu za krečenje stropa kupaonice cca 3 m2. Soboslikarsku radovi, farbanje zidova u bijelo. Kuhinja, špajza, blagavaona i dnevni boravak. Površina prostora cca 30 m2. Potrebno struganje i gletanje na pojedinim mjestima. Materijal i zaštitu trebam od izvođača. Izvođenje radova očekujem sljedeći mjesec. Trebamo ponudu za bojanje stubišta zgrade, prizemlja i etaže -1. Stambena zgrada ima 6 katova. Skupljamo ponude majstora u našoj blizini. Trebam ponudu za gletanje zidova.