Ličenje zidova
Bašanija
Trebam ponudu za soboslikarske radove, gletanje dva puta i bojanje zidova dva puta, provučene su nove instalacije, prošireni prozori i porušeni neki zidovi na zidovima je stara boja. Sve instalacije su grubo zakrpane. Ukupna površina zidova je 420 m2. Trebam ponudu za sanaciju stropa. U prilogu su fotografije iz kojih je vidljiv dio stropa sa kojeg je otpala žbuka. Postoje i pukotine oko tog dijela, pa bi trebalo sanirati taj dio stropa da žbuka ne otpada. Trebam majstotra za gletanje stropa cca 7 m2 na stropa fina žbuke. Obrada zida do stropa visina cca 10 cm, cca 2 m2, gruba žbuka. Napomena pločice nisu do kraja stropa zato obrada. Kolika je cijena? Novo zidano. Tražimo izvođače radova za adaptaciju obiteljske kuće. Kuća je prvobitno izgrađena kao prizemnica 1929., a zadnja veća adaptacija je 1936. kada je dograđena katna etaža.
Adaptacija se odnosi na uređenje i odvajanje prizemlja od cca 55 m2 (rušenje zidova, dozidavanje, mijenjanje otvora,...) i uređenje i odvajanje suterena od cca 20 m2 (uz ukopavanje prostora za kupaonicu) - za kompletno odvajanje u zasebne stambene jedinice. Uz to trebamo i manje radove na katu (vodoinstalaterski i soboslikarski radovi).
Radovi bi trebali početi najkasnije u lipnju. Potrebno je izvođenje radova na gletanju, impregnacija, farbanje 3 stubišta. Plaćanje preko GSKG. Tražim hitno soboslikara za postavljanje ukrasnih plafonskih stiropor lajsni te odrađivanje sitnih silikonskih radova / završetaka u stanu. Trebam ponudu majstora soboslikara za krečenje i postavljanje laminata na stari parket te farbanje štokova u bijelo.