Adaptacije i radovi u interijeru

Ličenje zidova

Donja Batina


Trebam ponudu za ravnanje zidova, gletanje, bojanje zidova, lijepljenje keramike u kuhinji, kupaoni i hodniku. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, u jednoj sobi treba skinuti tapete. Tražim najjeftiniju opciju. Stan je 40 kvadrata, kuća prizemnica. 1x spavaća soba, kuhinja, kupaonica i mala prostorija. Trebam ponudu za premještaj struje - utičnica i šaltera te gletanje zida i postavljanje novih tapeta u sobi. Bojanje stubišta zgrade od 3 kata bijelom bojom, 138 m2 + 77 m2 perivom bojom. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni) Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam ponudu za radove adaptacije hodnika kojeg treba djelomično zidati na mjestu gdje su bile stare pločice, oko vrata i prozora, skinuti stari sloj farbe, pogletati i pomaljati. Trebam ponudu za gletanje, površina jedan četvorni metar. Možda još negdje ima neka manje kritična površina. Problematična površina je u dnevnom boravku. Mjesto je oduvjek bilo problematično jer je prokišnjavalo (od 1987. do 2010. ta ploča nije bila pokrivena krovom. Od 2010. do danas je pokriveno ali je vlaga ostala. Ja bih htio radove sredinom lipnja.