Ličenje zidova
Ravni
Tražim majstora za uslugu žbukanja, gletanja i krečenja jednog zida od 10 m2. Portun od 5 katova. Potrebno gletanje i farbanje, trebam ponudu. Trebam adaptaciju kuhinje (maknuti stare instalacije vode i struje i ugraditi nove) te u blagavaoni maknuti lamperiju i pokrečiti u bijelo. Dobro bi nam došao i kakav savjet kako bi se dalo najbolje iskorititi prostor.
Važno nam je da bi se radovi izvodili početkom kolovoza (kad smo na godišnjem) i da su izvođači ozbiljni i odgovorni u svom radu. Treba nam bojanje zidova, prostor od 50 m kvadratnih po što povoljnijoj cijeni. Sve ponude nam pošaljite na mail. Tražim majstora za vrlo specifičan problem u prilogu su fotografije.
Problem je u tome da mi kad pada kiša pokraj PVC prozora u dnevnoj sobi u kutovima dolazi do curenja vode kroz zid (fotografije su u prilogu). Curi s donje lijeve i desne strane prozora pored klupčice. Klupčica na prozoru je dobro postavljena. Silikon na prozoru je obnavljan u “uradi sam” varijanti tek toliko da se pokuša privremeno sanirati problem, ali to nije pomoglo. Ukratko, nejasno je da li je problem u rubovima prozora, ili pušta negdje kroz fasadu. Problem smo pokušavali riješiti i kao zgrada prvo s graditeljem (zgrada iz 2008.) pa onda kroz pričuvu, ali graditelj je propao, a investicija u obnovu fasade se pokazala preskupa i nikad nije napravljena. Navodno je zgrada rađena s kvalitetnim materijalima, ali spojevi nisu dobro izvedeni pa puno susjeda ima sličan ili još gori problem. Kako se to ne riješava, a stan je novi i šteta je da propada, odlučila sam napraviti nešto dugotrajno i kvalitetno o vlastitom trošku. Trebam ponudu za sanaciju zidova i krečenje u stanu od 60 kvadrata. Tražim majstora za farbanje stana 170 m2 zidova. Upravo su spušteni stropovi i potrebno je obojati stropove i zidove.