Adaptacije i radovi u interijeru

Ličenje

Bobovišće gornje


Trebam ponudu za gletanje zidova i postavljanje parketa. Trebam ponudu za potpunu obnovu kupaone, u hodniku treba postaviti podnu keramiku, pokrečiti tri prostorije, hodnik, kupaonu, obložiti jedne stepenice keramikom. Najbolji dogovor pri uvidu potrebnih radova. Zahvaljujem unaprijed na odgovoru. Postavljanje: izolcije, Knauf, krečenje, gletanje, farbanje zidova, postavljanje laminata, postavljanje utičnica, potkrovlje cca 18 m2, trebam ponudu. Termin radova prema dogovoru. Trebam ponudu za ličilačke radove stubista zgrade gdje bi trošak vaše usluge bio naplaćen iz stambene pričuve. Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina. Građevina se nalazi na zemljištu veličine 1700 m2. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. U neposrednoj blizini je vrtić, škola, trgovina, autobusno stajalište, a udaljenost do vlaka je 10 min. Moguća prodaja ili kompenzacija u stanovima za materijal i posao. Trebamo djelomičnu adaptaciju stana u centru grada (ukupne veličine 43 m2) i to:
- soboslikarske radove; sanaciju zidova i bojanje u bijelo
- niveliranje podova između kuhinje i špajze cca 12 m2
- postavljanje podnih pločica u kuhinji i špajzi cca 12 m2
- skidanje starog laminata i postavljanje novog; dvije sobe i hodnik cca 28 m2
- demontaža stare i montaža nove tuš kabine u kupaonici - ugradnja klima uređaja Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove.