Podovi i keramičarski radovi

Lijepljenje pločica

Hrašćina


Trebam ponudu za slijedeće radove:
1. rekonstrukcija i dogradnja krovišta na kući i dvorišnoj zgradi.
2. prenamjena postojećeg sjenika u garažu (uklanjanje postojeće drvene građe, iskop i betonaža temelja, zidanje, izrada prilazne rampe, ugradnja vrata).
3. uklanjanje postojećeg drvenog stropa u sobama te ugradnja bijelog stropa
4. uklanjanje parketa i izrada izolacije i podloge za laminat u sobama
5. fasada na kući i dvorišnoj zgradi Trebamo razne građevinske i ostale usluge nakon zatvaranja lođe 3,5 x 1,5 m PVC stolarijom.
Treba izolirati sve površine (strop, zidove, pod), knauf, izraditi pregradne zidove za dvije nove sobe dim. 3 x 2,25 m sa ugradnjom vrata te nadsvjetla (prozori), laminat, produžiti elektroinstalacije za prekidače i utičnice, ugraditi dva nova radijatora grijanja sa cijevima od vertikale, krečenje i dr. potrebno po dogovoru. Trebam postaviti pločice u kuhinju, špajzu i kupatilo sa wc-om, podnih pločica treba oko 23 kvadrata, zidnih oko 22 kvadrata. To je ukupno oko 45 kvadrata (podne + zidne). Radovi trebaju biti završeni do 10.10. ove godine, zato što imam tada zakazan termin za krečenje. Kupaona, kompletna sanacija. Treba skinuti pločice, malo promjeniti vodoinstalacije i postaviti nove. Sve je spremno. Trebam ponudu keramičara za postavu keramike u kući 100 m2. Na postojeću obiteljsku kuću potrebno je nadograditi kotlovnicu, vešeraj, ostavu i malu sobu s pripadajućim wc-om ukupne površine oko 50 m2, u postojećoj kući adaptirati kupaonicu, djelomično srušiti zid između u kuhinje i dnevnog boravka, zatvoriti prozor i balkonska vrata i otvoriti dva prozora prema sjeveru, zamijeniti prozore i ulazna vrata za pvc/alu stolariju, zamijeniti sva sobna vrata. Trebamo keramičara za jedan mali posao. Radi se o kuhinjici 280 * 130 cm, gdje treba popločati pod, što je cca 3,5 m2 i zidove cca 20 m2 (na jednom zidu je bojler, na jednom mali prozor, na jednom vrata pa su kvadrature približne).
U kuhinjici već jesu stare pločice pa bi nove trebalo lijepiti na stare. Ako je to dobra ideja - i na pod i na zidove bi htjeli velike ploče, ne male pločice. Stan je na 4. katu zgrade bez lifta. Najbitniji nam je termin radova jer smo ograničeni vremenom - kuhinjica je u stanu koji bi se oko sredine 12. mjeseca trebao isprazniti, tako da bi se i pločice trebale polijepiti u tom razdoblju (sredina prosinca) - do kraja 12. mjeseca treba još ići namještanje i useljenje.
Ako imate i svoje pločice, možete i to navesti, boja pločica bi trebala biti jako svijetla. Raditi se može cijeli dan, neograničeno. Sve kombinacije posla, dogovora, plaćanja dolaze u obzir! Hvala na javljanju.