Podovi i keramičarski radovi

Lijepljenje pločica

Okučani


Trebam ponudu za adaptaciju kupaone, postavljanje cijevi, ljepljenje pločica, montaža sanitarija. U potrazi sam za keramičarom za manji posao postavljanja pločica:
5,76 kvadrata na podu s podnim grijanjem. Pločice su formata 60 x 60 cm, a prostor je veličine 2.4 m x 2.4 m. Prostor je "izrovan" kako bi bio poravnat s ostatkom prostorije kad su uklonjene stare pločice. Fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email kako biste imali bolji pregled posla;
1,14 kvadrata na zidu (kuhinjske pločice). Pločice su formata 30 x 30, a radi se o prostoru širine cca 1.9 m i visine 0.6 m. Također, fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email. Pločice stižu krajem tjedna (14.6.), a prostor je odmah dostupan za pripremne radove. Trebam ponudu za postavu keramike 35 m2, podnih 34 x 34, 23,5 m2; zidnih 34 x 48; Cokla 29.5 m. Treba mi majstor koji radi sve građevinske radove, zidanje, postavljanje keramike i krov. Trebam ponudu keramičara za zamjenu popucalih pločica i fuga na kupapnskim zidovima, oko 10 pločica. Tuš kada ciuri, zamjena ili popravak iste. Trebam ponudu za hidroizolaciju terase / ravnog krova ispod kojeg je soba u koju prokišnjava. Trebam također ljepljenje pločica. Skidanje starih i čišćenje sve do betona i ponovno svi slojevi: hidroizolacija i stavljanje izolacionih traka oko terase i stepenica, cca 40 m2. Trebao bih urediti balkon postavljanjem novih pločica. Stvar je u tome da je prijašnji vlasnik na stare pločice stavio nove što je dodatno opteretilo balkon i stare pločice su popucale i dio balkona se počeo odvajati tj. pucati.
Sada me zanima kolika bi bila otprilike cijena za skidanje starih pločica, sanacija i postavljanje novih pločica. Radi se o 8 kvadrata.