
Lijepljenje pločica
Petrova gora
Trebam keramičara za postavljanje pločica u 3 spojene prostorije (dnevna / kuhinja / predsoblje) ukupne površine 28 m2 (samostojeća kuća, prizemlje). Podloga su stare pločice koje ću ukloniti prije postavljanja novih. Radi se o duguljastim podnim pločicama imitacija drveta. Potrebna ponuda za radove sa materijalom (bez pločica i fugir mase). Vrijeme obavljanje radova sredina 8. do sredine 9. mjeseca. Trebam ponudu za keramičara. Trebam majstora za skidanje laminata i postavljanje pločica u manji dnevni boravak cca 15 kvadrata. Renoviram kupaonu od 5 kvadrata. Vodoinstalater je promjenio cijevi, struja je rješenja. Trebala bih majstora koji će pripremiti prostor za postavljanje novih pločica te pločice i postaviti. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kupaonici, 31 m2. Hitno. Postavljanje keramičkih pločica + svi potrebni pripremni radovi + sav materijal osim pločica.
1. Balkon 6 m2 podloga estrih
2. Terasa na katu 18 m2 podloga estrih + hidroizolacija
3. Terasa prizemlje 18 m2 podloga beton
4. Terasa prizemlje 17 m2 pidloga beton
5. Stepenice 20 m2 podloga beton
Ukupno cca. 80 m2