
Lijepljenje pločica
Poličnik
Trebao bi postavljanje pločica na terasu oko 25 m2. U stanu (1. kat u kući) od cca 40 m2 trebam okvirnu ponudu za slijedeće radove adaptacije:
1. sanaciju zidova - struganje, vjerujem žbukanje, izolacija, impregnacija i bojanje.
2. postavljanje pločica na balkon 15 m2.
3. postavljanje novih parketa / laminata u stanu / na katu (trenutno samo beton i tepih)
Radove bi radila na proljeće. Trazžm keramičara za postavljanje pločica u 2 WC-a i na balkon. Balkon površine cca 30 m2. WC 1 cca 34 m2, uključujući zidove, WC 2 cca 14 m2, uključujući zidove. Trebam ponudu za radove renoviranja kuhinje i kupatila, otprilike 50 kvadrata pločica. Tražim firmu koja bi nakon skidanja postavila glazuru, zažbukala zidove i postavila pločice. Posao je u planu tijekom 5. ili 6. mjeseca. Tražim keramičara, zamjena podnih pločica u kupaonici poslije zamjene cijevi. Trebam ponudu za adaptaciju kupaone. Demontaža starih sanitarija, rušenje podnih i zidnih pločica, zamjena vodovodnih i elektro instalacija, odvoda, postava zidnih i podnih pločica. Postava sanitarija. Kupatilo veličine 7 m2. Tražimo majstore za uređenje vrta, izgradnju terasa i nadstrešnice.
Imamo staru kamenu kuću te tražimo pouzdane izvođače za sljedeće radove: uređenje vrta; izrada i popločavanje terasa, izgradnja nadstrešnice (drvena ili metalna konstrukcija s pokrovom).
Mi možemo osigurati smještaj i prehranu za vrijeme trajanja projekta.
Poželjno je iskustvo u radu na sličnim projektima, odgovornost i sposobnost rada u zahtjevnijim uvjetima gradilišta. Molimo zainteresirane da pošalju: kratki opis iskustva; fotografije prethodnih radova (ako je moguće), okvirnu procjenu trajanja i troška radova, kontakt podatke.
Radove planiramo započeti u dogovoru – idealno u narednim tjednima.