Podovi i keramičarski radovi

Lijepljenje pločica

Seline


Trebam ponudu za keramičarske usluge. Polaganje keramike u novom kupatilu veličine 40 m2, hitno. Postavljanje keramike u kupaonici od 4 m2 I kuhinji od 5 m2. Trebam majstora koji će postaviti pločice na podu kupaone nakon stavljanja zidne wc školjke umjesto postojeće podne - tamo gdje se prokopavalo. Uklanjanje metalne ograde sa 2 balkona i stepeništa ukupne dužine 23 m. Adaptacija 2 balkona, prvi balkon je dim. 840 x 100 cm, a drugi je 500 x 100 cm. Na balkonima je keramika koja je u dobrom stanju i ponuđači izjavljuju da bi se preko postojeće keramike trebala postaviti hidroizolacija i nova keramika, a također je potrebno ukloniti stari sokl do zida cca 13 m i sa pročelja balkona ukloniti i navući novi teraplast ukupne dužine 17 m. U potrazi sam za keramičarom za manji posao postavljanja pločica:
5,76 kvadrata na podu s podnim grijanjem. Pločice su formata 60 x 60 cm, a prostor je veličine 2.4 m x 2.4 m. Prostor je "izrovan" kako bi bio poravnat s ostatkom prostorije kad su uklonjene stare pločice. Fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email kako biste imali bolji pregled posla;
1,14 kvadrata na zidu (kuhinjske pločice). Pločice su formata 30 x 30, a radi se o prostoru širine cca 1.9 m i visine 0.6 m. Također, fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email. Pločice stižu krajem tjedna (14.6.), a prostor je odmah dostupan za pripremne radove. Postavljanje podnih pločica u kupaoni veličine 2,40 / 1,80 pločice dimenzija 1,50 / 0,75 (5 pločica). Tražim ponudu "ključ u ruke". Tražim građevinsku firmu za gradnju kuće od 300 m2.