
Lijepljenje pločica
Sesvetski Kraljevec
Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica na balkonu (cca 6,5 m2). Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Trebam ponudu za postaviti 50 kvadrata pločica i 20 kvadrata kamena. zamjena starih pločica nakon renovacijskih radova vodoinstalatera. Nekih 5.5 kvadrata za mali wc i 8,5 kvadrata za malo kupatilo, plus nešto podnih za iste. Kompletna adaptacija obiteljske kuće u nizu cca. 240 m². Izolacija i adaptacija podruma, adaptacija prizemlja te 1. i 2 kata kao i potkrovlja uz kompletnu promjenu krovišta.
Adaptacija uključuje kompletnu zamjenu struje, vode, odvodnje, itd. Ideja je da jedna firma preuzme izvođenje i koordinaciju radova. Planirani početak radova krajem kolovoza ili početkom rujna. Trebam ponudu za krečenje stana od 56 m2, špahtlanje cca 5 m2, kuhinjske pločice ca 6 m2, nove fuge na balkonu cca 6 m2. Trebam ponudu za skidanje žbuke, postavljanje pločica, oblaganje zida kamenom.