
Lijepljenje pločica
Staro Čiče
Trebam ponudu za postavljanje hidroizolacije i keramičkih pločica. Imam terasu od 70 m2, treba napraviti hidroizolaciju i postaviti keramiku. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru.
Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. U procesu sam kupnje stana. Radovi bi bili oko 15 listopada.
Trebam postavljanje pločica u hodniku, laminata ili parketa u dnevnom boravku te pločica u hodniku. Također treba mi gledanje zidova u maloj sobi. Te rušenje zida za postavljanje vrata. Trebala bi i izgradnju i postavljanje vrata pošto je stan u potkrovlju. Postavljanje tuš kabine. Sa kade i umivaonika i sudopera treba skinuti stari silikon i stavit novi, tražim majstora. Između pločica i zida u kupatilu je prazno. Da li se može uliti ljepilo u tu prazninu? Kako se to može popraviti? Trebam keramičara. Trebam ponudu za postavljanje keramike na 3 seta vanjskih stepenica prema specifikaciji u prilogu. Za eventualna pitanja, stojim na raspolaganju. Trebam ponudu, keramika, strojno žbukanje cca 900 m2, fasada cca 300 m2.