Podovi i keramičarski radovi

Lijepljenje pločica

Virovitičko-podravska županija


Trebam ponudu keramičarara koji može obložiti kupaonsku bazu u obične pločice sa strane i mozaik povrhu. Sve je već pripremljeno. Trebam ponudu keramičara za skidanje starih keramičkih pločica u stanu (6 kat s liftom), eventualni popravak podloge i postavljanje novih pločica u dva hodnika, blagovaoni i kuhinji, otprilike 30 metara kvadratnih. Trebam keramičara za postavu pločica u kuhinji. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav Trebam izvođača za uređenje podrumske šupe, tzv. drvarnice u stambenoj zgradi. Radovi bi uključivali poravnavanje betonskog poda i popločavanje istog - oko 5 m2, popravak vrata te ćišćenje / oblaganje zidova drvenim pločastim materijalom. Krpanje ulaznih kamenih stepenica i postavljanje pločica - 3 stepenice, skidanje rukohvata, postavljanje lajsne izmedju praga pločica i vrata. Kupaona 3 m × 1.6 m komplet renoviranje. Kuhinja 5 m × 1.6 m komplet renoviranje. Skidanje pločica, zamjena vodovodnih cijevi, postava pločica, pod i zid.