
Limeni krov
Crnec Dugoselski
Dimnjak je postavljen, sada treba na krovu postaviti pocinčani lim, tako da se zaštiti krov i kiša ne curi uz dimnjak. Oko 15. 09. bi započeli s izgradnjom obiteljske kuće koja se sastoji od prizemlja, kata i < 2 m niskog potkrovlja. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice i to:
Prizemlje: 136,13 m2. Temeljna, kao i dvije druge ploče su od armiranog betona. Površina krovišta je 154,46 m2, nagib krova je 23 stupnja (izvedivost u 4 smjera).
Pomoćna zgrada-spremište ima brutto 10,67m2 i jednokapni krov. Teren ima blagi nagib (po dužini).
Molim za ponudu Rohbau: zemljani radovi, temeljna i ostale ploče, svi zidovi krovište i pokrivanje krova i aluminijska limarija. Molila bih posebno radove (ruke) i posebno materijal. Ako bi bili zadovoljni izvedbom i cijenom, mogli bi nastaviti suradnju do završetka kuće. Tražim majstora za čišćenje žljebova. Trebam ponudu za prekriti krov, stavljanje izolacije, ugradnja dimnjaka, gurle postaviti. Molim ponudu za pregled i popravak krova. Bura je polomila 5 - 6 crijepova. Također trebam pregled rogova te učvršćenje krova i fasade oko prozora. Imamo dron s kojim možemo izvršiti pregled. Gradnja dvojne prizemne obiteljske kuće sa isospan blokovima 135 m2, jednostavna klasična izvedba. Trebam nadstrešnicu sa crijepom iznad terase veličine 40 m2 te promjenu crijepa za cca. 20 m2.