
Limeni krov
Gaćelezi
Popravak krovišta i vanjskog drvenog dijela starog štaglja i sitni popravak crijepova na manjem objektu, trebam ponudu. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, postavljanje šindre na šindru. 1. Molim okvirnu ponudu za sanaciju krovišta na vikend kući katnici. Pokrov je crijep Kanjiža i u dobrom stanju (oko 30 g. star), 10-tak je crijepova oštećeno pri potresu, ali su vanjske grede loše - nagrižene a nutarnje u upitnom stanju. Dodatno trebalo bi vidjeti u kakvom je stanju krovna izolacija (mineralna vuna), budući se vikendica nije koristla 2-3 godine i zatekli smo tragove glodavaca, vjerojatno puhovi - progrizli su rupe u fasadi uz krov.
Krovu se može pristupiti izvana - sa terase (visina oko 3.5 m) ili većim ljestvama s tla (visina do žlijeba oko 6 m sprijeda, a najmanje je straga - oko 4.25 m).
Krov je na dvije vode, površine oko 47m2, nagiba 33 st., sljeme je na 8m visine sprijeda odn.na oko 6m straga. Pristupni put je makadam.
2. Dodatno - hidroizolacija vanjskih zidova i temelja zanima nas ponuda i za 2 zida (5,5 m zid u kosini i 4,5 m zid u iskopu od oko 2 m), sa uklanjanjem betonskih stepenica širine 0.5 m i iskopom nasutog materijala.
3. Stavljanje termofasade uz korištenje državne subvencije - stiropor 8 - 10 cm, ukupno 90 m2 (3 zidne plohe) i dio stolarije (prozori), po dogovoru. Trebam ponudu za skidanje dimnjaka od opeke na trokatnici. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove popravka dimnjaka oštećenog u potresu. Molim ponudu za izradu pečenjare od stare cigle dimenzije cca 190 x 100 cm, sa mojom ciglom i izradu sjenice na betonskoj ploči koja je dimenzije cca 6 x 3 m.
Molim ponudu posebno za pečenjaru, posebno za sjenicu i zajedno ako bi radio oboje sa istim izvođačem. Tražim izvođača radova za gradnju kuće, visokoprizemnica, tlocrtna površina netto 75 m2. Sistem ključ u ruke.