Adaptacije i radovi u interijeru

Majstor rekonstrukcije

Kuzminec


Trebalo bi zapunit 2 m kvadratna žbukom na zidu i podu kupaonice na mjestu gdje bila stara kada, ispunit rupe na postojećoj žbuki na zidovima površine 20 m2 i po potrebi poravnat kako bi se pripremili zidovi za pločice. Trebam ponudu za manju adaptaciju i preinake u stanu od 75 kvadrata. Treba skinuti tapete, gletanje i maleraj, obnova i lakiranje stolarije i ulaznih drvenih vrata. Skidanje pločica u hodniku i balkonu, te postava novih, kao i postavljanje pločica ili brušenog kulira na 14 stepenica koje vode iz podruma u kuću. Zatim bi trebalo napraviti dva otvora za nova vrata. Naravno i prilagodbu električnih instalacija tj. provesti struju gdje treba. Najbolje bi bilo to sve vidjeti na licu mjesta. Također bi trebalo sanirati dimnjak i napraviti vratašca za čišćenje. Tražimo tvrtku ili obrt za radove adaptacije stana. Radovi uključuju: ličenje (s impregnacijom na mjestima curenja), popravak knaufa i sanaciju pukotina od potresa (1 - 4 mm). Troškovi sanacije idu iz sredstava pričuve i nužan nam je R1. Zanima nas kompletna adaptacija kupaonice te još neki vodovodni / keramički radovi. Radi se o stanu u zgradama građenih 1960. - 1970.-tih. Grijanje i topla voda preko toplane, nema bojlera. Radovi (kupaonica i kuhinja dijele zid u kojem je vertikala):
Kuhinja: - nove podne i zidne pločice - zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - instalacija priključka za sudoper (trenutno zidna slavina, htjeli bismo da bude obična) - da se na isti može priključiti i suđerica.
Kupaonica (3.5 m2):
- zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - priključak za kotlić, tuš slavinu, slavinu za umivaonik, veš mašinu - hidroizolacija - nove pločice podne i zidne - montaža tuš kade s kabinom (obična kada, ne ravne) - montaža WC školjke i kotlića (običan kotlić, ne-ugradbeni) - montaža umivaonika
Hodnik: - nove podne pločice. Priprema za ugradnju vodomjera: - neki "prozor" u zidu u kojem bi možda već stavili brojilo za budućnost ako se ikad uvede u zgradu. Ukupna kvadratura keramike je cca 30 m2 (zid + pod). Tražimo majstore za uređenje caffe bara. Obnova dijela poda na kojem je linoleum, krečenje prostora, promjena lustera i utičnica, popravak drvene terase. Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja zida cca 40 m2, plafon cc a 17 m2, knauf prva žbuka. Zatim izolacija i žbukanje cca 60 m2 zidova u 2 sobe adaptacija. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kuhinje, skidanje i postavljanje pločica, promjena cijevi za vodu, farbanje.