Gradnja, grubi radovi

Mijenjanje kompletnog krova

Velika Trnava


Trebam ponudu za krovopokrivačke radove izrade krovišta. Prizemnica od 180 m2 treba krov. Ovisno o ponudi možda i fasadu. U privitku su fotografije sa dimenzijama. Krovište, pokrivanje krova crijepom, termoizolacija, oluci. Zanima me cijena za limeni krovni pokrov Mediteran (čelični crijep za elegantni pokrov u mediteranskom stilu) za 10 m2 (ovisno o cijeni, možda bi pokrili i puno veću terasu). Također bih molila i dimenzije ploča, kao i cijenu dostave. Sjenica 50 m2, dvije strane zidanje, betoniranje greda i lindre te izvođenje konstrukcije krova i postavljanje pokrova. Trebam majstora za krov. Vjetar je odnio dva reda crijepa na kući pa ako netko to može sanirati. Trebam ponudu za daskanje i pokrivanje krovišta, kuća je 14 x 12, krov bih na 34 stupnja, imam projektnu dokumentaciju 20 stupnjeva. Trebala bih napravit:
- Konoba dimenzije 6 x 5 m2 s iskopima. Na jedan zid idu garažna vrata.
- Drugi objekat 8 x 5 m2 ima već jedan zid naliven, druga 2 zida napola, a četvrti strana bi iša na 2 ili 3 stupa po potrebi a visina tog zida nebi bila veća od metar.
Treći objekat mala kućica - ostava za alat 3 x 3 m2 s kosim krovićem.
Okvirne ponude jer sve može pomalo odstupat kako se bude radilo. Ne moraju biti ovlašteni građevinari Trebam ponudu za postavu vjetarlajsni na krovu kuće, cirka 20 metara.