Mijenjanje krovišta
Kijevo
Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, postavljanje šindre na šindru. Trebam ponudu za skidanje starog krova komplet i izrada novog krovišta. Molimo ponudu za slijedeće radove:
1. Zamjeniti azbestni krov i oplatu na šupi. Uključiti i odvoz skinutih ploča. Veličina šupe tlocrtno cca. 335 x 750 cm, visina bočne oplate 150 cm, duljina bočne oplate 750 cm + 150 cm + 150 cm. Prijedlog zamjena bitumenskim pločama i cementnim pločama sa strane, dobrodošli i drugi prijedlozi. (slike Šupa)
2. Oluk s jedne strane kuće treba zamijeniti duljina cca. 10 m, drugi oluk samo očistiti isto 10 cm. (slika Oluk)
3. Betonski zidić na rubu vrta se nakosio pa probati ispraviti, možda otkopati s unutarnje strane i vratiti ako ide. (slika Betonski zidić).
Molim ponude na mail za šupu svakako, a za oluk i zidić odvojeno kao opciju. Dodatne slike i točnu lokaciju na zahtjev dodatno šaljem na mail. Trebao bih ponudu za inox dimnjak 180 x 6000 s dovozom i ugradnjom, dimnjak je vanjski. Trebam ponudu krovopokrivača limara za zamjenu dotrajalih oluka na obiteljskoj kući. 120 kvadrata krov, treba zamjeniti sa crijepom standard ili limom, skinuti stare salonit ploče asbestne i deponirati. Molim ponudu po kvadratu ili paušalnu cijenu. Trebam ponudu za limarske radove, zanima me cijena limenog krova sa montažom: 1 - krov drvene kućice (sa svake strane krovna površina cca 5,10 x 2,35 m - znači puta 2) i 2 - krov drvarnice (krov nagnut na jednu stranu, površine cca 4,20 x 4,10 m). Na krov drvarnice ne bih stavljala nikakve folije. Na drvenu kućicu po preporuci - to je alatnica koja ne treba biti nešto ekstra ali bih voljela da ne stvara vlagu i jako gubi toplinu ako se zimi povremeno zagrije.