
Mijenjanje krovišta
Križevčec
Trebam majstora za izgradnju vanjskog dimnjaka. Zidanje druge etaže objekta te krovne betonske ploče za ravan krov + atica. Zidanje pregradnih zidova. Tlocrt objekta cca 125 m2. Zidanje bazena dimenzija 8 x 4 m. Ponuda je moguća u dvije varijante: - s materijalom i radom ili - samo rad. Rok izvedbe svibanj - lipanj ili rujan - listopad. 1. Nije dobro napravljena hidroizolacija na terasi i sada se vlaže unutarnji zidovi, nedavno je jedan "majstor" stavio nove cokle i nekakvu skupu traku i prefugirao pločice na terasi jer je rekao da je to dovoljno, fuge sada otpadaju, a zidovi se i dalje vlaže. Najvažnije mi je sada da znam šta uopće trebam napraviti jer nema smisla farbati unutarnje zidove ako će se i dalje vlažiti.
2. Instalacijom klime i rupom koja spaja uređaj s vanjskom jedinicom sada kiša ulazi kroz tu rupu, navedeni "majstor" je i to "sanirao", ali mi i dalje ulazi kiša na zid na tom mjestu.
3. Dio na krovu oko antene nije dobro zatvoren pa krov prokišnjava i voda se slijeva u stropnu lampu.
Molila bi da se javi majstor koji se razumije ovo (bar nešto od navedenog) i koji stvarno zna šta treba napraviti i ima volje se s tim baviti i da mogu dobiti nekakvu garanciju na izvršene radove. Terasa 45 m2, trebam ponudu za skidanje starih pločica, izolaciju, glazuru i postavljanje novih pločica. Trebam ponudu za rušenje gospodarske zgrade dimenzija cca 7 x 12 metara, bez odvoza materijala. Trebam momentali manji popravak oluka, a onda dogovor o radovima na olucima za skorašnje vrijeme. Majstor se plaća iz sredstava pričuve. Trebam krovopokrivača, potrebno je obnoviti stari krov, veličina krova 8 m2.