Adaptacije i radovi u interijeru

Montaža amstrong stropa

Brod Moravice


Trebam ponudu za izradu pregradne stijene od knaufa visine 2330 i širine 2790, gornji dio ostakljeno sa mutnim staklom. U stijenu ugradit šiber dvokrilna vrata sa ugrađenim mutnim staklom. Knauf komplet gletati i obojati, detalje dogovoriti sa investitorom. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova oko 100 m2 te zatvaranje knaufom ili rigipsom oko 5 m2. Trebamo izradu pregradnog knauf zida s nadsvjetlom i kazetom za vrata. Sve skupa dimenzije 210 x 246 x 10. Trebam majstora za gletanje s mrežicom 170 m2 zidova i plafona. Oblaćenje cijevi u knauf i gletanje. Trebam ponudu za knauf radove u potkrovlju cca 200 m2. Tražim pouzdanog majstora za adaptaciju potkrovlja kod unutarnjeg stubišta:
- 8 m2 potkrovlja treba izolirat sa 15 cm mineralnom vunom, stavit foliju i zatvorit sa knauf pločama. Trebam napomenut da su za ove radove potrebne skele jer je visina potkrovlja cca 3 metara od stubišta
- Na ulazu u tavan treba (djelomično) demontirat drvenu konstrukciju sa željeznim vratima i napravit pregradni zid od cca 5 m2 s novim ulaznim vratima. Trebam ponudu za rušenje pregradnog zida od knaufa na kojem se trenutno nalaze dva otvora sa vratima na vodilicima te ponovnu izgradnju knauf zida sa ugradnjom samo jednih vrata koja bi trebala ulaziti u knauf. Gletanje i bojanje zida uključiti u cijenu. Površina zida je 12 m2.