Adaptacije i radovi u interijeru

Montaža amstrong stropa

Pristeg


Trebam ponudu za spuštanje stropa za 5 do 10 cm, strop je od štokature, zanima me cijena sa rukama i materijalom po kvadratu. Hitno trebamo kooperante za montažu knaufa. 400 stanova, novogradnja, 3 različitih tipova stanova: mali 20 m2, srednji 57 m2, veliki 80 m2). Trebam ponudu za građevinske radove, objekt je u rohbau stanju, potrebni su mi unutarnji radovi: žbukanje, glazure, knauf, postavljanje keramike i parketa. Trebam ponudu za izradu knauf pregradnih zidova i potkrovlja sa izolacijom. Trebam ponudu za radove uređenja interijera 100 m2:
- knauf - 150 m2 - hidroizolacija cc 30 m2 - glazure 90 m2 - x2 prezida (za kotlovnicu i wc) - x3 potporna stupa - ispod postojeće terase + (moguće strujne i vodne instalacije)
+ (moguće postavljanje keramike cc 30 m2 i laminata 70 m2) i ponuda za radove uređenja dvorišta cca 200 m2:
- otkopavanje dužine cc 5 m + hidroizolacija
- podizanje (postojećeg) betonskog zida - cc 40 cm - dužine 8 m
- priprema terena za tlakavce
+ moguće postavljanje tlakavaca
+ (moguća priprema i montaža kovane ograde -x2 , + nadstrešnica za x1 parkirno mjesto) Trebam majstora koji će sobu od 20 m2 obložiti u knauf, plafon je od heraklita, što prije. Plaćanje kada je gotovo. Trebam kompletnu adaptaciju stana. Stan od 75 m2, uklonjeni su svi pregradni zidovi potrebno je izgraditi nove, cigla i dio u knaufu, postavljanje estriha, parketa, stolarije vanjske i unutarnje, vodonstalaterski radovi, centralaški, spušteni strop u cijelom stanu.