
Montaža amstrong stropa
Šibensko-kninska županija
Potkrovlje cca 50 m2, izolacija krova i gips ploče, prozori su ugrađeni. Potrebno je prirediti stan za daljnje radove (podovi, pločice..). Mogu dostaviti video potkrovlja. Potrebna nam je adaptacija, odnosno prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2.
- glazura na cca pola prostora 25 m2
- knauf pregrade
- postavljanje keramike i laminata
- izbijanje stare stolarije i ugradnja nove uz podzidavanje, izbijanje ulaznih vrata i ugradnja novih te probijanje jednog prozora
- gletanje, krečenje
- nešto električarskih radova
- proširenje postojećeg centralnog grijanja za dva grijaća mjesta.
Lijepo molim da mi se jave ponuđači koji će mi dati ponudu financijski specificiranu po pojedinoj stavci radova. Trebam ponudu za radove adaptacije sukladno priloženom nacrtu. Radi se o sobi koju želim pregraditi te dobiti dvije dječje sobe. Potrebna mi je ponuda za izradu dvaju pregradnih zidova duljine cca 3210 i duljine cca 1000 te preporuka o način izvođenja zida u smislu vrste materijala i konstrukcije. Pregradni zid bi postavljali na postojeći parket bez uklanjanja istoga. Trebam ponudu za 2 pregradna zida s po jednim vratima, obična i klizna kazetna. Trebamo objesiti zidni sat od 6,5 kg na zid od knaufa. Tražim majstora za izradu knauf okvira za Vellux prozor u potkrovlju. U prilogu je slika. Trebam izolaciju potkrovlja, ispuna između rogova staklenom vunom i knauf na kraju. Tavanski dio je 60 kvadrata i kosine ispod plafona cca 30 kvadrata. Plafon na koji će ići knauf je cca 50 kvadrata.