Adaptacije i radovi u interijeru

Montaža amstrong stropa

Vranjic


Postavlljanje knaufa direktno na zid ljepljenjem (oko 10 m2) i jedan pregradni zid od knaufa (oko 5 m2). Potrebno je vađenje dvokrilnih staklenih kliznih vrata s ulaza u ured u kancelariji i postavljanje knaufa umjesto jednog krila te postavljanje drugih jednokrilnih običnih staklenih vrata koja se mogu postaviti direktno u zid (bez štoka). Imamo i oštećenje poda preko kojeg su postavljeni tapisoni, potrebna sanacija. Molim ponudu za zamjenu tri krovna prozora na stambenoj zgradi kose betonske krovne konstrukcije. Kut krova je oko 30 stupnjeva. Pokrov je Tondach Neptun crijep, ispod kojeg se nalazi Tondach-ova paropropusna folija. Ugradila bi se tri pojedinačna Velux prozora MK04 s novim opšavima.
Također potrebno je nakon zamjene ugraditi knaufov unutarnji opšav. Po dogovoru radi kratkog vremenskog roka može se dogovoriti samo zamjena prozora bez ugradnje unutrašnjeg opšava. Radovi mogu početi bilo kada ali mi je važno da završe do 20.08. Postavljanje knaufa u predsoblje (2 zida i strop) cca 16 m2. Trebam ponudu za postavu knaufa na dva zida u prostoriji visine 2,55 cm i premještanje televizijske antene i struje na jedan knauf zid. Također trebam majstora za postavu staklenih kliznih vrata (Bauhaus). Obrada špaleta nakon ugrađenih kliznih vrata. Kompletno uređivanje dotrajalog balkona od cca 2-3 m2: brušenje, gletanje, bojanje, uređivanje ograde, nove pločice.
- Pregradna prozirna klizna vrata između kuhinje i hodnika
- Izrada knauf - zvučne izolacije u spavaćoj sobi
- Instaliranje posebnog roloa s vodilicama na malom otvoru u zidu, za odjeljivanje kuhinje od dnevne
Zainteresirani moraju doći na teren pa napraviti ponudu troškova. Potrebno je izvesti sve navedene radove a ne djelomično jer su svi izvedivi. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Na kosi strop (tavan) površine 100 m2 treba postaviti izolaciju (vune) 15 cm i najlona između rogova krova. Gipskartonske ploče na potkonstrukciju i priprema za krečenje.