
Montaža dizalica topline
Brusje
Podno grijanje i klimatizacija: Toplinska dizalica, podno grijanje, vodoinstalacija, odvodnja..). Za novogradnju (kuća 160 m2), tražim izvođača radova za grijanje i klimatizaciju (toplinska dizalica, podno grijanje,..). Početak radova u roh bau fazi (več traje) a završetak traženih radova predvijen je u 4. - 7. mjesecu (odnosno prema dogovoru). Projekte i Troškovnik šaljem na osnovi iskazanog interesa (email, SMS, Viber). Sve ostalo prema dogovoru. Trebam ponudu za montažu toplinske pumpe s podnim grijanjem. Tražim izvođača za ugradnju sustava dizalice topline od 12 kW sa 7 zidnih ventilokonvektora i solarnim kolektorom u vikendicu od 90 m2 (uz sufinanciranje Fonda za zaštitu okoliša). Projekt i troškovnik su bazirani na Samsung dizalici topline u kombinaciji s Viessmann solarnim kolektorom (može i neki drugi proizvođač umjesto Samsunga ako zadovoljava specifikacije).
Ugradnja može započeti što prije. Instalacije (cijevi i kabeli) će se postaviti s vanjske strane zidova kuće (nadžbukno) kako bi se izbjeglo štemanje zidova (nakon toga će se napraviti termo-fasada koja će ih sakriti), a radi dodatnog olakšavanja ugradnje izbjeći ćemo i iskope (polaganje cijevi pod zemlju).
Majstori mogu spavati u kući, ja ću im biti pri ruci za sve što im zatreba. Podno grijanje, klima i dizalica topline za grijanje i pripremu ptv-a. Obiteljska kuća, novogradnja, ugradnja podnog grijanja, postavljanje vodova za klima uređaj i toplinsku pumpu - prema projektu, troškovnik i nacrti. Trebam montažu dizalice topline (zrak-voda). Kuća u adaptaciji trenutno ima dvije etaže, a za par godina će imati 3 etaže. Prizemlje grijani dio (radijatori): 40 m2. Prvi kat grijani dio (podno): 55 m2. Drugi kat grijani dio (podno): 55 m2. Ugrađena nova PVC stolarija (Rehao Synego, sa troslojnim staklom). Također ćemo dodati i debelu fasadu do zime (cca 20 cm). Jednofazna struja. Trebam ponudu za instalaterske radove na gradnji nove kuće, visoki roh bau 150 m2, plus garaža 20 m2. Kanali za struju postavljeni. potrebno mi je električarski završni radovi, grijanje (toplotna pumpa, podno), podovi (keramika). Trebam ponudu za bušenjem bunara i ugradnjom toplotnih pumpi.