Instalaterski radovi

Montaža dizalica topline

Lošinj


Trebam ponudu za toplinsku pumpu za bazen. Potrebna mi je rekonstrukcija sistema grijanja i pripreme tople vode. Trenutačno stanje je centralno toplovodno radijatorsko grijanje na kotao na drva. Priprema tople vode je pločastim solarnim kolektorima sa malim klasičnim električnim bojlerom (zastarjelo, potrebna rekonstrukcija). Zanima nas grijanje dizalicom topline te priprema tople vode novim solarnim kolektorima. Isto tako bilo bi potrebno dogrijavnje potrošne tople vode dizalicom topline u hladnim oblačnim danima. Kuća tri etaže, ukopana poluetaža i dvije nadzemne etaže. Toplinska fasada 5 cm. Kosi krov orjentacija jug. 8 osoba u kućanstvu. Trebam ponudu za podno grijanje i sustav tople vode sa dizalicama topline. Kuća prizemnica novogradnja. Grijanje treba razvuči u cca 60 m2 (kuhinja, blagovaona, dnevni boravak, hodnik i veliko kupatilo). U privitku šaljem nacrt. Zamjena Valliant plus plinskog boilera za Panasinic dizalicu topline sa integriranim spremnikom, trebam ponudu i majstora. Trebam ponudu za adaptaciju kupaone 2,60 x 2,60 m. Zamjena pocinčanih cijevi i PVC odvoda, priprema instalacija za ugradnju toplinske pumpe Vaillant + 3 ventilkonvektora. Priprema za podno grijanje i radijatori, postava toplotne pumpe i svega što ide s tim, samo majstori s iskustvom, trebam ponudu. Tražim kvalitetnu ugradnju sustava toplinske pumpe s podnim grijanjem u staroj kamenoj kući. Imam nacrte i specifikacije od strojarskog inženjera. Radi se o rekonstrukciji kamene kuće. Mogu poslati dizajn ako je potreban.
Izvorni plan bio je koristiti dva sustava toplinske pumpe za neovisno grijanje prednjeg i stražnjeg dijela nekretnine. Međutim, promjena u priloženim nacrtima je da sada želimo samo jedan sustav toplinske pumpe dovoljno velik za grijanje cijele nekretnine. Druga promjena u priloženoj procjeni troškova je da bi trebao postojati i sustav podnog grijanja u svakoj prostoriji - uključujući kuhinju, konobu i sve kupaonice - što bi značilo da svaka prostorija u kući ima podno grijanje.
Ugradnja bi trebala biti obavljena u prosincu ili siječnju. Molimo kontaktirajte me putem e-pošte jer ne mogu razgovarati telefonom. Javite mi ako imate bilo kakvih pitanja. U suprotnom, molim vas da mi dostavite ponudu za opremu i instalacijske radove.