Montaža dizalica topline
Vinkovci
Zamjena Valliant plus plinskog boilera za Panasinic dizalicu topline sa integriranim spremnikom, trebam ponudu i majstora. Trebam ponudu za montažu dizalice topline i PTV, instalacija podnog grajanja izvedena je, tražim majstora. Imam podno grijanje u kombinaciji peći na drva te solarnih panela koji griju vodu u puferu od 1000 l. Sada bih zamijenila peć na drva dizalicom topline. Kuća je niska prizemnica od 120 m², ima fasadu od 15 cm stiropola, ispod glazure je 10 cm stirodur i na tavanu je takoder 10 cm stirodura i glazura, stolarija je pvc s troslojnim staklom. Trebam majstora koji bi to sve uskladio da funkcionira te da mogu preko mobitela uključiti grijanje u zimskim mjesecima. Solarni paneli zagriju dovoljno vode koju trebam. Tražim kvalitetnu ugradnju sustava toplinske pumpe s podnim grijanjem u staroj kamenoj kući. Imam nacrte i specifikacije od strojarskog inženjera. Radi se o rekonstrukciji kamene kuće. Mogu poslati dizajn ako je potreban.
Izvorni plan bio je koristiti dva sustava toplinske pumpe za neovisno grijanje prednjeg i stražnjeg dijela nekretnine. Međutim, promjena u priloženim nacrtima je da sada želimo samo jedan sustav toplinske pumpe dovoljno velik za grijanje cijele nekretnine. Druga promjena u priloženoj procjeni troškova je da bi trebao postojati i sustav podnog grijanja u svakoj prostoriji - uključujući kuhinju, konobu i sve kupaonice - što bi značilo da svaka prostorija u kući ima podno grijanje.
Ugradnja bi trebala biti obavljena u prosincu ili siječnju. Molimo kontaktirajte me putem e-pošte jer ne mogu razgovarati telefonom. Javite mi ako imate bilo kakvih pitanja. U suprotnom, molim vas da mi dostavite ponudu za opremu i instalacijske radove. Molim informativnu ponudu za dizalicu topline - podno grijanje cca 140 m2. Trenutno imam centralno grijanje u stanu od 60 m2 na pelet, mislim promijeniti grijanje na struju, ili ako može na toplinsku pumpu. Zanima me mogućnosti prebacivanja grijanja, kao i cijene radova, opreme, materijala. Imam ugrađenu dizalicu topline za grijanje bazena marke Zodiac i trebam servis.