
Montaža kuhinje
Benići
Trebamo sastavljane novog kreveta, trosjeda te popravak kreveta. Trebam uslugu montaže namještaja. Sklapanje kliznog ormara i 2 stolica. Trebam popravak i doradu kuhinje koja je nedavno postavljena a izvođač radova ne smatra da je pogriješio i ne namjerava odraditi popravak / doradu. Kuhinja je u donjem dužem dijelu 2.50 m, a pod kosinom 1.20. Visina kuhinje do radne ploče je 83 cm. Radna ploča je dubine 59 na duljem dijelu, a pod kosinom 60 cm.
Gornji problematični elementi su dimenzija 70 x 70 i 60 x 70.
U prilogu su slike. Mijenjala bih definitivno cijelu radnu ploču, a sve ostale elemente, ladice i podne lajsne bi trebalo poravnati i doraditi. Element s ladicama nema završetak pa mi ulazi sva prašina, ispod pećnice imam špranjave letve, ladica za boce ima rupe, sudoper zijeva ispod i iznad ploče, nije silikoniziran.
Molim informativnu ponudu, osim gosp. Čehulića koji je ovu kuhinju i radio.
Lijepi pozdrav, Trebam uslugu sklapanja gotovog kupljenog ormara. Trebam majstora za montažu tv regala, dvije komode i dvokrilni ormar s kliznim vratima. Trebam uslugu montaže kreveta i dva nočna ormarića, zanima me cijena. Imam Ikea kuhinju, treba mi sklapljanje kutija i postavljanje na mjesto, kompletno sa vodoinstalacijom. Kuhinja ide na slovo L, 265 cm sa 150 cm. Treba mi cijena i za koliko se moze uraditi?