
Montaža nadžbuknog vodokotlića
Priselci
Trebam majstora za popravak vodokotlića koji stalno curi. Trebam ponudu vodoinstalatera za priključenje perilice rublja i sudopera na dovod vode i odvod, ugradnja slavine. Hidrofor pušta nazad vodu u bunar. Potrebno je otpustiti u šahtu plastičnu cijev izvući ju iz bunara, otpustiti usisnu korpu, kupiti novu, montirati ju na cijev i vratiti cijev nazad u bunar. Trebam vodoinstalatera zbog promjene ventila za perilicu rublja. Potrebno je micanje stare i postavljanje nove slavine za kadu s tušem. Zamjena starog vodokotlića, trebam majstora. Vodoinstalaterski radovi recirkulacija - pumpe, bojler cca. 300 l
1. istočna vertikala - 3 etaže: - 3x kupaonica (tuš i umivaonik) odvodi na postojeću vertikalu fi 110, 3x kuhinja usponske cijevi od bojlera do svake etaže. Spajanje bojlera i pumpi u prizemlju.
2. zapadna vertikala udaljena od bojlera cca. 12 m, apartman u prizemlju i na katu. prizemlje kuhinja (sudoper, perilica suđa), kupaonica (tuš, umivaonik u knaufu), iznad na katu izmještanje cijevi fi 110 odvoda, spoj na cijevi u kuhinji 1. kata - postavljanje cijevi od bojlera u pod cca. 16 m.