Montaža radijatora
Jagnjedovec
Hoću napraviti wc, priključak na odvod za kanalizaciju, priključak za perilicu rublja, zatim ugraditi podno grijanje u te prostore i djelomično ugraditi i nekoliko radijatora istog grijanja. Ugraditi i električni bojler za grijanje. Trebam majstora za montažu radijatora i spajanje. Trebam zamijeniti radijator u stanu, gradska toplana. Dužina 0,8 m. Molim ponudu za demontažu, montažu, radijator i odvoz starog radijatora. Stan se nalazi na potkrovlju obiteljske kuće. Trenutna visina od poda do krova je 4.5 m. Strop će se spuštati na visinu 2.55 m. Plafon će se izolirati s kamenom vunom 14 cm, a novi tavan će biti negrijan i služit će kao ostava.
Između rogova također ide kamena vuna debljine 14 cm.
Visina zida na potkrovlju je 1.4 m. Spavaće sobe se nalaze na sjevernoj strani kuće.
Trenutno je ideja da se stave Pex-alu cijevi po podu (ispod glazure). Bojler bi išao Vaillant kondenzacijski koji bi se montirao pored postojećeg dimnjaka koji treba pripremiti za takvu vrstu bojlera. Radijatori bi se uzeli Lipovica, ali moguća je promjena ovisno o izvođaču, što vrijedi i za bojler.
- Kuhinja / dnevna / blagovaona - 52 m2
- Kupaonica - 8 m2
- Soba 1 - 13 m2
- Soba 2 - 8 m2
- Soba 3 - 11 m2
Također, prijedlozi i ideje su dobrodošle.
Plan radova je za 4-9 mjeseci, ovisno o dogovoru.
Možete ponuditi ključ u ruke, ili bez bojlera i radijatora. Trebala bih trajno ukloniti radijator iz kuhinje. Grijanje je u zgradi (stan na 5. katu) centralno na toplanu. Trebam majstora za čišćenje i bojanje radijatora od 13 rebara. Trebao bih skinuti 1 radijator. Ako je moguće skinuti oba njegova bakrena t - komada (s dovodne i odvodne cijevi ) i zamijeniti ih ravnim spojem (kolčakom). Ako se bakreni t-komad ne može zamijeniti kolčakom zatvorio bi se bakreniom čepom najbliže glavnoj cijevi.